• Kalendár

  Júl  2020
  Pon Uto Str štv Pia Sob Ned
     
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31  

Maya Abdominal Massage

Arvigo techniky mayskej masáže brucha

Maya Abdominal Masage  – tradičná mayská masáž kombinuje tradičné liečiteľstvo a múdrosť s modernou vedou, čím vytvára holistickú cestu k fyzickému, emočnému a duchovnému zdraviu.

Arvigo techniky mayskej brušnej masáže rozvinula Dr. Rosita Arvigo po výcviku u Dona Elijia Pantiho, posledného z tradičných mayských šamanov v Strednej Amerike, kde viac ako 30 rokov žila. Spojila poznanie anatómie, fyziológie, herbológie a naprapathie (štúdium väzov, kĺbov a svalov) s liečivými technikami a múdrosťou starých Mayov. Neinvazivná, externá, masážna technika vedie vnútorné orgány brucha do správneho postavenia. Zlepšuje funkciu orgánov a uvolňuje fyzické i emočné napätie v bruchu. Podporuje prúdenie chi a tekutín v obehovom, lymfatickom a nervovom systéme, čím predchádza chronickým civilizačným ochoreniam.

Samotná masaž je prospešná pre mužov i ženy. Poskytuje úľavu pri bolestivej menštruácii, a ovulácii, nepravidelných cykloch, abnormálnom krvácaní, myomoch v maternici, cystách na vaječníkoch, memopauze, predmenštručnom syndróme, kvasinkovej infekcii alebo infekcii močových ciest. Poporuje liečenie neplodnosti, pripravuje na zdravé tehotenstvo a pomáha počas pôrodu i po ňom. U mužov masáž brucha zlepší hlavne prívod krvi k prostate, čím predchádza zväčšeniu a zápalom. Tiež pomáha odľahčiť kŕčovým žilám, bráni predčasnej ejakulácii, niektorým problémom spojeným s impotenciou a nutkaniu k častému močeniu.
Viac informácii http://www.viavitalis.cz/mayske-masaze-bricha-arvigo/pouziti-a-prinos/

Hands on Health the Maya Way
Je jednodňový kurz kde sa naučíte prepojiť so svojim centrom v bruchu. Objavíte prečo a ako podporiť vlastné tráviace a reprodukčné orgány použitím pradávnej techniky, ktorá jemne tieto orgány vedie do správneho postavenia a funkčnosti. Obnovuje prúdenie krvi, lymfy, nervových impulzov a energie prúdiacej v bruchu. Jednoduchou a jemnou masážou, ktorú sa počas kurzu naučíte môžete sami uvoľniť viaceré symptómy hore uvedené. Masáž brucha je jemná, neinvazívna, jednoduchá masáž, ktorú môže robiť každý sám sebe.

Kurz Self- Care Training Je trojdňový a prináša hlbšie poznanie anatómie a fyziológie brušných a reprodukčných orgánov. Zaoberá sa príčinami a symptómami chybne uložených orgánov a demonštruje techniky samoošetrenia. Priamo si vyskúšate ošetrenie od certifikovaných lektorov. Prakticky sa naučíte ako si masáž správne aplikovať na sebe a ako pravidelne podporovať svoje zdravie. Kurz prebieha v malej skupine – min. 8 a max. 12 učastníkov, aby bol zabezpečený individuálny prístup.

 

 

 • LED Wall Pack Light  Outdoor wall lights can provide super bright 5000K lights with a beam angle of about 120 degrees, which is brighter than other 80W wall mounting packages. In short, it is stable and energy efficient.
  -Widely used in alleys, building facades, parking lots, commercial outdoor spaces, churches and other buildings and outdoor areas.
  -5 Year Warranty-Hyperlite is committed to providing customers with high quality external LED lights and best prices.