Rejuvance tvárová masáž – kurz 
Nové alternatívne a holistické ošetrenie tváre je zamerané na omladenie a uvoľnenie tváre. V niektorých prípadoch sa označuje aj ako prírodný „facelifting končekmi prstov“, ktorý má podobné výsledky bez plastických zákrokov a použitia chemických látok.
Masáž je kombináciou základnej Rejuvanessence techniky alebo Rosenbergovej techniky , ktorej súčasťou je  akupresúra, Čínska masáž, lymfodrenáž a ďalšie techniky.
Tvár je primárnym centrom vyjadrovania emócií, kde sa podpisuje každodenný stres, prežité traumy, kde sa odráža celý náš život. Stres spôsobuje tuhnutie  tvárových  svalov. Spomienkou na nepríjemný zážitok sa vyvoláva svalové napätie a stres vytvára najprv jemné línie, z ktorých sa neskôr tvoria vrásky a časom zostávajú na tvári natrvalo v hlbšom tuhom charakteristickom výraze. Ošetrenie odblokováva tieto napätia tváre, krku, ramien a uvoľňuje zaseknuté spojivové tkanivo a zároveň vzpružuje a posilňuje tvárové svaly. Zlepší sa krvný obeh  a tým sa prispeje k presunu kyslíka a vody do celej tváre, navráti sa jej stratená elasticita. Po ošetrení je pokožka  zdravo sfarbená, hladšia. Vrásky alebo  vačky pod očami, padnuté viečka, napnutá pokožka okolo úst sú menej viditeľné a zlepší sa symetria tvárových čŕt.
Rejuvance neuvoľňuje iba tvár ale zlepší aj spánok a dýchanie, zmierni zovretú sánku, zmierni nespavosť, bolesti hlavy a migrény , uvoľnení ramená a krk. Spôsobí nadobudnutie rovnováhy nervového systému a prinesie pocit hlbokého fyzického a psychického  uvoľnenia.
Samotné ošetrenie pozostáva zo 6 hodinových sedení a vykonáva sa veľmi jemne priamo na spojivovom tkanive a na 91 svaloch tváre, krku, ramien a lebky. Každé sedenie je zamerané na iné časti tváre, hlavy, krku a ramien. Celá procedúra by sa mala pravidelne opakovať  každé 2 až 3 mesiace. Klient si tiež môže dať aj jedno individuálne súhrnné ošetrenie zamerané na celú tvár naraz. Sedenia prebiehajú  bez oleja, za podmienky, že tvár nie je nadmerne suchá.

Lektorka: Mina Bubuka praktizuje prácu s chrbticou a sa špecializuje na poruchy a stavy ovplyvňujúce chrbticu a nervový systém. Mina je certifikovaná terapeutka techniky Arvigo, dokončila profesionálny a certifikačný program. Mina vyučuje prácu s chrbticou a omladzovacie techniky (Spineworks and Rejuvenance) v Grécku a po celej Európe. Spineworks sa učila 3 roky od Iana Jarvisa a Rejuvance (facial body work) od Julie Handerberg.

Kurz je 8 lekcií (7 dní), ktoré sú rozložené po 2-3 v priebehu pol roka.

Cena: 75 Eur/ jedna lekcia
Rejuvance I – 2.12.2016
Rejuvance II – 3.12.2016 

Kde: Bratislava, Trnávka