Objavte svoju moc nad svojim telom

a nad vlastným životom

  Víkendový praktický seminár

 pod vedením skúsených konzultantiek

Ing. Krasimira Markova (Maya abdominal therapy, Kraniosakrálne terapie, Spineworks, profesionálny poradca Feng Shui, Life coach)

Mgr. Lucia Hronská PhD.  (doktorka biochémie, propagátorka nového smeru medicíny: Funkčnej medicíny, ktorá pracuje s pôvodnými príčinami chorôb, využitie prírodných látok na naštartovanie a podporu opravných procesov v tele, prepojenie biochémie tela a psychických stavov a postojov)

             Ako sa cítite vo svojom živote? Ako sa cítite vo svojom tele? Stav tela a zdravie je pre každého z nás veľmi citlivá téma. Veľmi úzko súvisí s našim celkovým pocitom zo seba a zo života. Ako sa cítime sami so sebou, ako sa cítime s partnerom, so svojimi deťmi, ako sa cítime v práci. Akú máme celkovú životnú vitalitu a vôbec spokojnosť v živote, ako sa nám darí užívať si svoj život a plniť si svoje sny. Keď nie je všetko tak, ako by sme si predstavovali, cítime to ako zradu, že to nie je od života voči nám fér, že sa nám toto alebo ono deje. Lenže všetky tie udalosti vrátanie udalostí v našom tele majú svoje presné zákonitosti, svoje príčiny. A zákonitosti sú vždy fér. Platia totiž vždy a všade. V tomto zmysle sú fér. Jediné čo na tom celom nie je fér je, že nám ich nikto neprezradil. Nikto nás od malička neučil zákonitosti, ktoré spúšťajú zmeny v našom tele a v našom živote. To naozaj nie je fér.

Čo bolo doteraz už nezmeníte. Čo bude od zajtra však môžete zmeniť. Úplne. Nie teoreticky, vo všeobecnosti, filozoficky. Nie niekedy, niekto, v niektorých situáciách. Úplne konkrétne, úplne prakticky, prakticky v každej situácii, konkrétne vy, práve teraz.

A o tom bude náš víkendový seminár. Ako konkrétne, celkom prakticky a práve vy môžete zmeniť to, čo sa deje vo vašom živote. Vo vašom tele, vo vašich pocitoch, a potom následne v udalostiach vo vašom živote. Lebo keď prechádzate tou istou udalosťou a okolnosťami s iným stavom tela a s iným pocitom a nastavením myšlienok, výsledok bude vyzerať inak. Váš život bude iný.

 A že ako konkrétne pôjdeme na to?

Najprv zmeníme to, čo doteraz nebolo fér. To, že ste nevedeli o konkrétnych zákonitostiach, ktoré spúšťajú zmeny. Neviete urobiť zmenu želaným smerom, keď neviete podľa akých pravidiel sa daný systém správa. Žiadna filozofia, metafyzika ani ezoterika. Budete počuť len konkrétne fakty a ich súvislosti tak, aby ste im mohli porozumieť. Uvidíte v čom vám klasická medicína pomôže a v čom nie, uvidíte že témy ktoré rieši metafyzika a ezoterika sa dajú uchopiť celkom vecne. Zákonitosti, ktoré spoznáte vám dajú moc robiť zmeny správnym smerom. V podaní Mgr. Lucie Hronskej PhD. je možné im porozumieť aj keď nemáte žiadne vzdelanie. Dokáže ich vysvetliť ľudskou, laickou, celkom pochopiteľnou rečou tak, aby všetky informácie boli pre vás uchopiteľné, jasné a najmä použiteľné pre vytvorenie a zažívanie vlastnej zmeny. Ukáže vám súvislosti a zákonitosti, tak, ako sa ich neučia ani lekári na najlepších školách. Zatiaľ. Prezradí vám súvislosti, vďaka ktorým funkčná medicína nachádza riešenia na chronické ochorenia a stavy. Bez liekov, vašimi vlastnými rozhodnutiami a nástrojmi ktoré máte sami v rukách.

 Máme na to vyhradený celý piatok (16:00 – 20:00). V piatok večer si budete vedieť vy sami  odpovedať na otázku prečo sa mi v tele deje to, čo sa deje. Budete vidieť čo to spúšťa, čo má na to priamy vplyv. Niektoré známe veci uvidíte úplne v iných súvislostiach. A niektoré vplyvy by vás nikdy ani nepadalo dávať do súvislosti s daným stavom, či udalosťou. Najmä si ale uvedomíte a uvidíte, že takmer všetko z toho, čo rozhoduje o stave vášho tela, viete vy sami, hneď teraz začať meniť. Pocítite svoju moc a nádej na zmenu.

 V sobotu sa pustíme do praxe. Naučíte sa konkrétne techniky a postupy ako pracovať s vlastným telom na fyzickej úrovni. Naučíte sa výnimočnú techniku Májskej abdominálnej terapie, ktorú vyvinuli šamani Májskej kultúry. Naučíte sa to najefektívnejšie pre prácu so sebou aj z ďalších terapeutických techník.

Techniky májskej autoterapie sa učia po celom svete ako nástroj na riešenie nefunkčností orgánov brušnej dutiny. Tie ovplyvňujú celý organizmus. Nevyladené trávenie, ženské problémy ako bolestivá menštruácia, zmeny nálad, nepríjemný priebeh menopauzy, neplodnosť, spontánne potraty, zápaly ženských a vylučovacích orgánov, cysty, fibrózne prsia, endometrióza ale aj onkologické ochorenia, zmenená funkčnosť prostaty, močových ciest, kŕčové žily, problémy s pečeňou či pankreasom. Táto technika nepopiera medicínske znalosti, naopak, aktívne ich využíva, ale využíva aj niekoľkotisícročné poznanie a skúsenosti pôvodných naturálnych medicín a prírodné látky.  Porozumiete tomu, akým mechanizmom tieto techniky fungujú, čo nimi ovplyvňujete a aký to má efekt na udalosti vo vašom tele a prakticky sa naučíte túto techniku aplikovať na sebe. Získate tak pre seba silný nástroj na celý váš život.

Poobede, sa pustíme do najobľúbenejšej témy. Zasahuje naozaj každého na najhlbšej úrovni. Pozrieme sa na naše pocity, emócie a postoje. Absolútne ovplyvňujú celý náš život od fyzického stavu tela až po celkové  smerovanie nášho života, pocit zo seba, životné rozhodnutia a vznik konkrétnych udalostí. Ako vznikajú? Čo spôsobujú? Ako ich zmeniť smerom ktorým chceme, bez potláčania, odmietania, snahy zabudnúť alebo cyklenia sa? Bez terapeutických techník. Porozumením. Uvedomením si kto sme, ako ich tvoríme a čo všetko menia.

Večer, v rámci voľného programu, každý, kto ostane bdelý, dostane darček. Niečo, čo každý miluje. Osobnú emočnú diagnostiku. Na základe diagnostiky dostanete aj malé, ale veľmi hodnotné prekvapenie, ktoré si odnesiete domov a ktoré vás podporí pri práci s emóciami po návrate zo semináru.

V nedeľu doobeda vám zodpovieme všetky nedopovedané otázky, ktoré vznikli počas seminára, alebo aj dávno pred ním. Aby nástroje na prácu s telom boli kompletné, Lucia nám ukáže moc stravy a výživových doplnkov pri práci s telom. Žiadne striktné príkazy a zákazy, čo sa smie a nesmie a čo sa musí. Ani všeobecné reči o zdravej výžive. Namiesto toho uvidíte, čo konkrétne čím konkrétne ovplyvňujete, aby ste vedeli aj sami posúdiť, či je práve toto pre vás dôležité a potrebné, alebo nie. Zorientujete sa v záplave výživových doplnkov, aby ste sami vedeli, ktoré v danej chvíli majú zmysel a aký a kedy sú to len vyhodené peniaze. Aby ste na konci vedeli, čo konkrétne na váš stav a vašu situáciu bude pre vás podporné.

          Počas seminára si uvedomíte, akú obrovskú moc majú vaše vlastné každodenné drobné rozhodnutia. Pre každého bude iná z tém tá, čo spôsobí prevrat, zmenu. Každý vie efektívnejšie uchopiť a použiť trochu iný nástroj, aby ho cesta k zmene v jeho živote neobťažovala, neobmedzovala a neunavovala, ale naopak tešila, dodávala mu energiu a chuť ísť ďalej.

            Seminár je čisto praktický. Všetky informácie dostanete len v takej forme a v takom množstve, ktoré potrebujete k tomu, aby ste prakticky porozumeli sami sebe, vlastnému telu,  čo sa vo vás deje, čo s tým potrebujete urobiť a ako to môžete a viete vy sami zrealizovať.

Dáme vám k tomu nástroje, osobnú podporu a skúsenosti mnohých rokov práce na sebe a práce s klientmi.


Kedy
: 18-20.5.2018, začiatok v piatok o 16:00, predpokladaný koniec v nedeľu o 13:00.

Kde: V Penzióne Harmónia, Okružná ul., Modra Harmónia, v nádhernej lokalite Malé Karpaty
http://www.penzionharmonia.com/

Za koľko: 140 Eur kurz + 78 Eur ubytovanie v dvojlôžkovej izbe a strava – plná penzia (2 noci, 2x raňajky, 2x obed, 2x večera).

Ubytovanie v jednolôžkovej izbe je možné za príplatok 16 Eur (spolu za dve noci). Môžete si vopred objednať aj vegetariánsku, bezlepkovú či bezlaktózovú stravu.

Počet účastníkov je maximálne 20, záväzné prihlásenie je potrebné potvrdiť zaplatením nevratnej zálohy v hodnote 50% z ceny semináru. Záloha je v prípade potreby prenosná na iného účastníka (náhradníka).

Seminár môžete aj niekomu darovať ako hodnotný darček vo forme poukážky na seminár (grafickú ukážku pošleme na požiadanie).

.

Predpokladaný časový harmonogram kurzu:

(budeme ho priebežne upravovať podľa vašich potrieb)


Piatok

16:00 – 19:00 – Pochopenie princípov fungovania nášho tela vedeckými očami, ale celkom prakticky, z celkom iného uhlu pohľadu, v širších súvislostiach.

19:00  – večera

20:00 – 21:00 – Otázky a odpovede

21:00 – voľná diskusia

 

Sobota

9:00 – 10:00 cvičenie Chi Kung (rozcvička)

10:00 – 13:00  Aktivácia telesných systémov rôznymi technikami (teoretická a praktická časť)

13:00 – 14:30 obedná prestávka

14:30 – 16:30 Ďalšie praktické techniky na prácu s telom

16:30 – 19:00 Vplyv emócií na fyziologické stavy, naše rozhodnutia a udalosti v našom živote.

19:00 večera

20:00 – 21:00 Praktické prístupy k osobnej  práci  s pocitmi a emóciami

21:00  nepovinný program – prekvapenie (emočná diagnostika + darček)

 

Nedeľa

9:00 – 13:00 – Strava a výživové doplnky, ako nástroje na prácu s telom.

Počas prestávok 3-minútové cvičenie, ktoré znižuje pravdepodobnosť kardiovaskulárnych ochorení a cukrovky o desiatky percent.

 

Odpovede na nedopovedané otázky

Aby sme sa vyhli dezinformáciám, či nedorozumeniam, je potrebné jasne definovať čo si zo seminára neodnesiete:

Priamo na seminári sa nestane zázrak. Váš stav sa nezmení za 3 dni.

Zmena vo vašom tele a vo vašom živote nenastane ani z toho, že seminár len absolvujete. Zmena môže nastať len vtedy, keď to, čo sa na seminári naučíte, začnete pravidelne aplikovať vy sami vo svojom každodennom živote, svojou vlastnou vôľou, trpezlivo a dlhodobo.

Čo si odnesiete:

 

  • porozumenie vlastnému telu na fyziologickej úrovni a teda možnosť vedomých a funkčných rozhodnutí pre potrebné zmeny
  • porozumenie ako a prečo vzniká vo vašom tele problém a teda možnosť to zmeniť
  • uvidíte kľúč k práci so svojimi emóciami a pocitmi a teda získate možnosť o nich rozhodovať
  • naučíte sa aplikovať výnimočnú terapeutickú masáž sami na sebe a budete tak mať efektívny nástroj pre prácu so sebou na celý svoj život
  • prinesiete si darček, ktorý vás podporí na ceste k vašej osobnej zmene (ak večer vydržíte s nami)
  • všetko ostatné, čo si domov zo semináru prinesiete, bude závisieť na vašej vlastnej vynaloženej vôli, sile, bdelosti, vnímavosti a odhodlaní pre zmenu, teda na vás

Vyhlásenie: Metódy a nástroje o ktorých budeme na seminári hovoriť neboli skúmané klinickými testami. Nejedná sa preto o lekársku diagnostiku ani liečebné postupy a nenahrádzajú lekársku starostlivosť. Podávané informácie pochádzajú z verejne dostupných vedeckých aj laických zdrojov a z osobných skúseností.

Prihlášky:

krasia.markova@gmail.com

prípadne viac informácií: 0903 288 381

tešíme sa na vás v Harmónii 

 Krasia & Lucia