ABDOMINALNA  TERAPIA

Je neinvszívna externá masážna technika, ktorá vedie vnútorné orgány brucha do správneho postavenia. Zlepšuje funkciu orgánov a uvoľňuje fyzické i emočné napätie v bruchu. Podporuje prúdenie energie a tekutín v obehovom, lymfatickom a nervovom systéme, čím predchádza chronickým civilizačným ochoreniam.

Samotná masáž je prospešná pre mužov aj pre ženy. Poskytuje úľavu pri bolestivej menštruácii a ovulácii, nepravidelných cykloch, abnormálnom krvácaní, myómoch v maternici, cystách na vaječníkoch, menopauze, predmenštruačnom syndróme,  inkontinencii, kvasinkovej infekcii alebo infekcii močových ciest. Podporuje liečenie neplodnosti, pripravuje na zdravé tehotenstvo. U mužov masáž brucha zlepší hlavne prívod krvi k prostate, čím predchádza jej zväčšeniu a zápalom. Tiež pomáha odľahčiť kŕčovým žilám, bráni predčasnej ejakulácii, niektorým problémom spojeným s impotenciou a s častým nutkaním na močenie.

Na workshope abdominálnej terapie sa naučíte prečo a ako podporiť vlastné tráviace a reprodukčné orgány použitím techniky, ktorá  tieto orgány vedie do správneho postavenia a funkčnosti. Obnovuje prúdenie krvi, lymfy, nervových impulzov a energie prúdiacej v bruchu. Jednoduchou a jemnou masážou, ktorú sa počas kurzu naučíte,  si môžete sami uvoľniť viaceré hore uvedené symptómy. Abdominálna terapia je jemná, neinvazívna a jednoduchá masáž, ktorú si môže robiť každý sám formou samoošetrenia.

Jednodňový workshop abdominálnej terapii prináša hlbšie poznanie anatómie a fyziológie brušných a reprodukčných orgánov. Zaoberá sa príčinami a symptómami chybne uložených orgánov a demonštruje techniky samoošetrenia. Prakticky sa naučíte ako si masáž správne aplikovať na sebe a ako pravidelne podporovať svoje zdravie. Workshop prebieha v malej skupine – max. 10 účastníkov, aby bol zabezpečený individuálny prístup. Vhodný je pre všetky vekové kategórie. Obzvlášť vhodný je pre tínedžerov, aby informovanosťou predišli prípadným problémom v neskoršom veku.  

Workshop vedie: Ing. Krasimira Markova

Miesto konania: Bratislava
Najblizši termin: januar 2023
Cena: 80 Eur
Individuálne ošetrenie u lektorky:  60 min. – 40 Eur  (pre účastníkov workshopu – 30 Eur)
Prihlášky:  krasia.markova@gmail.com
Info: krasia.markova@gmail.com, +421 903 288 381

Miesto konania: Šurany
Najblizši termin: 22.10.2022
Cena: 60 Eur
Individuálne ošetrenie u lektorky:  60 min. – 40 Eur  (pre účastníkov workshopu – 30 Eur)
Prihlášky:  krasia.markova@gmail.com
Info: krasia.markova@gmail.com, +421 903 288 381